Hubněte Zdravě

KOD5

Synephrine thermo tabs 30 tablet

Synephrine thermo tabs - spalovač tuků - metabolizmus

Další informace o výrobku Synephrine thermo tabs 30 tablet

Cena 195,- Kč

Doporučená cena: 210,- Kč. Ušetříte: 15,- Kč (7.1%).
Výrobce: Survival

Ks vložit do koše


Termín dodání 2-5 dní. U nás se nemusíte přihlašovat!
Poštovné zdarma u objednávky nad 2500,- Kč.

Jde o speciálně sestavenou směs bylinných extraktů s výrazným termogenním a lipotropním účinkem. Obsahuje vysoce účinné přírodní látky - synefrin, kofein, hypericin, které velmi intenzivně působí na lidský metabolismus, ale nemají žádné nežádoucí účinky na zdraví člověka. Vhodná kombinace těchto látek zabezpečuje maximální podporu štěpení tuků. Z toho vyplývá zmenšování tukových zásob a zvyšování podílu čisté svaloviny. Tablety mají i stimulační a podpůrný efekt na nervovou soustavu, potlačují únavu a ospalost, působí proti stresu a depresím.

Popis výrobku

Kdy působí:

  • podporuje spalování tuků
  • snížuje pocitu hladu
  • zrychluje metabolismus
  • podporuje svalovou separaci
  • zvýšuje tělesnou teplotu
  • působí proti stresu a depresi
  • potlačuje únavu a ospalost

Oblasti použití:

FAT BURNER (SPALOVAČ) - SYNEPHRINE THERMO TABS

je komplexní přípravek určený pro maximální podporu spalování tuků. Zrychlením metabolismu a zvýšením tělesné teploty dochází k intenzivnějšímu štěpení tuků. Přípravek je vhodný k udržování štíhlé linie, zbavení se přebytečných tukových zásob. Je také velmi vhodný k vyrýsování svalstva při posilování. Pro jeho funkčnost z hlediska štěpení tuků není podmínkou pravidelné cvičení, ale pokud má dojít k formování postavy, je nezbytné. Denní dávku ( 3 tablety ) je vhodné aplikovat 3 x denně po 1 tabletě, ráno, v poledne a večer. Tím se zajistí vyvážená hladina účinných látek v průběhu celého dne a průběžná stimulace metabolismu. Před cvičením je možné kombinovat tyto tablety například se spalovači na bázi karnitinu ( L-Carnitin + HCA + Chrom).

ANTISTRESS

- Snižování nadváhy sebou mnohdy přináší úskalí v podobě nárůstu nervozity a tím dochází i ke zvýšení stresu. Vhodná kombinace bylinných extraktů v tomto přípravku dokáže eliminovat tato rizika a přispět navození pocitu pohody. Každodenní pracovní nebo studijní shon s sebou přináší řadu zdravotních obtíží, které je možné z části redukovat vhodnou aplikací přírodních látek. Samozřejmě ideální je pokusit se o změnu životního stylu a věnovat dostatek času zdravému pohybu a relaxaci. Po náročné práci je však obtížné dostat se do optimální pohody, a proto je vhodné použít přípravek SYNEPHRINE THERMO TABS.

Citrus aurantium

- Extrakt tzv. hořkého pomeranče. Nezralá kůra tohoto druhu pomeranče obsahuje neohesperidin a pět aminů, mezi nimi i synefrin. Ten je znám jako bronchodilatátor a užívá se také v přípravcích určených ke zhubnutí. Slouží jako přírodní náhražka efedrinu a kofeinu. Synefrin zvyšuje metabolismus, aniž by to mělo vliv na srdeční činnost nebo krevní tlak. Zrychlení metabolismu odpovídá zvýšenému spalování kalorií. Synefrin má zároveň stimulační účinky. Spaluje tuky, zvyšuje tělesnou zdatnost a posiluje svaly. Přitom snižuje chuť k jídlu.

Guarana

- Extrakt z plodů amazonské rostliny Paullinia cupana obsahuje velké množství kofeinu. Ten působí jako stimulátor centrálního nervového systému, zvyšuje rychlost a sílu srdečních stahů. Způsobuje také mírné zvýšení krevního tlaku a snižuje srážlivost krve. Působením na žaludek zvyšuje tvorbu žaludeční šťávy. Dále působí snížení hmotnosti, zvyšuje výkonnost organismu při sportovních výkonech. Ve srovnání s kávou se vstřebává pozvolněji, působí 6 – 8 hodin. Dále obsahuje vitamin C, vitaminy skupiny B a velké množství stimulujících látek. Pozitivní účinky guarany pocítíte zejména při únavě a vyčerpání organismu. Guarana dodá energii pro další činnost, zajistí celkovou regeneraci a revitalizaci organismu. Podávání je vhodné při rekonvalescenci a po dlouhodobých nemocech. Podpoří Vaši mozkovou, srdeční a cévní činnost. Pravidelné podávání brání ukládání cholesterolu do cévní stěny. Zmírňuje bolestivé stavy a má pozitivní efekt na potenci. Je vhodná pro studenty, manažery a řidiče.

Phenylalanin (DLPA)

- Aminokyselina s mnoha důležitými účinky na lidský organismus. Chrání endorfiny, přirozené látky podobné morfinu, které se vytvářejí v těle a potlačují i některé formy bolesti a deprese. Při ochraně endorfinů před blokujícími látkami pomáhá DLPA potlačit některé formy chronické bolesti zad, u artróz, artritíd, migrén, premenstruálního syndromu, pomáhá při některých typech deprese a snad také posiluje imunitní systém. DLPA také zvyšuje hladinu neurotransmiteru, hormonu zvaného noradrenalin, což je přirozená látka, jejíž produkce se snižuje s přibývajícím věkem. Nižší hladiny noradrenalinu zvyšují naši přecitlivělost k únavě, depresi, bolesti a k jiným obtížím s spojeným se stárnutím.

Green tea (zelený čaj)

- Z hlediska léčebného působení jsou nejvýznamnější složkou zeleného čaje tzv. polyfenolové antioxidanty. Kromě antioxidantů obsahuje zelený čaj také kofein, teofylin, třísloviny, minerály a bílkoviny. Antioxidační látky ze zeleného čaje nám pomáhají chránit velmi důležité součásti našich buněk – genetickou informaci. Významně tak snižují například riziko vzniku nádorových onemocnění. Před nežádoucí oxidací chrání i částice krevního cholesterolu. Brání tak i rozvoji aterosklerotického postižení tepen (ucpání v důsledku ukládání tuků do cévní stěny). Zelený čaj působí blahodárně na mnoha úrovních našeho těla. Třísloviny podporují tvorbu žaludečních šťáv a napomáhají tak trávení i zpracovávání potravy. Díky kofeinu a teofylinu zajišťuje lepší prokrvení orgánů a stimulaci nervového systému. Napomáhá také při redukci tuků.

St. John’s Wort

- Extrakt třezalky působí podobným efektem jako nízké dávky antidepresiv. Ovlivňuje pravděpodobně hladiny přenašečů vzruchu v mozku, především látky zvané serotonin. Působí proti únavě, depresi, pocitu strachu, bolesti hlavy, bušení srdce, náladovosti při menstruaci. Uplatňuje se také proti "zimním depresím". Z dalších účinků jsou důležité protibakteriální a protivirové účinky. Výzkum naznačuje, že by se mohla uplatnit i proti oparům. Dále při ovlivnění bolesti - například při bolestech svalů, při zánětech sedacích nervů.

Magnesium (hořčík)

- Má v těle spoustu důležitých funkcí. Podmiňuje aktivitu asi tří set enzymů, čímž ovlivňuje výměnu energií ve vašich buňkách, hlavně svalových a nervových. Uvolňuje napětí, má zklidňující účinky. Má vliv na srážlivost krve a funkci srdce. Potlačuje negativní účinky soli a vápníku. Zvyšuje využití bílkovin. Zlepšuje paměť a myšlení. Nedostatek hořčíku může způsobit nervově svalovou předrážděnost, svalový třes, poruchy vidění, nervozitu, úzkost až hysterii. Zrychluje se činnost srdce, snáze vznikají žaludeční vředy, zvýší se hladina tuků v krvi. Také se zvyšuje krevní tlak, poškozuje se cévní stěna.

Složení v 1 tabletě:

Citrus aurantium extrakt (6 % synefrinu) 70 mg z toho synefrin 4,2 mg, St. John’s Wort extrakt (0,3 % hypericinu) 50 mg, z toho hypericin 0,15 mg, Guarana extrakt (22 % kofeinu) 115 mg z toho kofein 25 mg, Kofein anhydrát 25 mg, Kofein celkem 50 mg, DL - Phenylalanin 20 mg, Green tea extrakt 30 mg, Laktát hořečnatý (10 % hořčíku) 60 mg z toho hořčíku 6 mg.

Dávkování:

3 tablety denně (nejlépe 3 x 1 tableta v průběhu dne)

Balení:

krabička obsahuje plastovou dózu s 30 tbl

Upozornění:

Doplněk stravy.

 

Podobné zboží:

 Další informace o výrobku Synephrine Inulin Liquid - Spalovač tuků, snižuje cholesterol

424,- Kč
 Další informace o výrobku Lycopen Vitamin E + Selen 60 tabletLycopen Vitamin E + Selen - antioxidant, podpora imunity, detoxikace
Lycopen Vitamin E + Selen 60 tablet
395,- Kč
 Další informace o výrobku L-Carnitin + Chrom 500mlL-Carnitin + Chrom - Spalovač tuků
L-Carnitin + Chrom 500ml
472,- Kč
 Další informace o výrobku L-Carnitin + HCA + Chrom - Formování postavy - pro ženy

535,- Kč