Hubněte Zdravě

KOD19

Fitme slim a burn 200 tablet

Fitme slim a Burn - odbourávač tuku a cholesterolu

Další informace o výrobku Fitme slim a burn 200 tablet

Cena 335,- Kč

Doporučená cena: 349,- Kč. Ušetříte: 14,- Kč (4%).
Výrobce: Natural medicaments

Ks vložit do koše


Termín dodání 2-5 dní. U nás se nemusíte přihlašovat!
Poštovné zdarma u objednávky nad 2500,- Kč.

Velmi populární a efektivní doplněk stravy, který se používá jako odbourávač tuku. Snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost - urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii.
Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.
AKCE: S nákupem 1 ks FitMe obdržíte sáček For Line Drinku ZDARMA.

Popis výrobku

Výrobek obsahuje:

 • CHOLIN - Patří do skupiny biolátek zvaných fosfoglyceridy. Jeho funkcí je výstavba buněčných membrán, mobilizace tuku, snižování hladiny cholesterolu. Cholin významně ochraňuje játra a ledviny. Cholin zlepšuje paměť a podporuje tvorbu myelinových obalů u nervů. Cholin pomáhá při onemocnění jater a žlučníku.
 • INOZITOL - Nedostatek způsobuje akumulaci tuku v játrech-napomáhá metabolizaci mastných kyselin v játrech a působí jako přenašeč různých hormonálních signálů mezi buňkami. Inozitol je nezbytně nutný pro růst vlasů. Nedostatek může vést k padání vlasů, podrážděnosti, náladovosti a praskání kůže.
 • METHIONIN - Esenciální aminokyselina v kombinaci s cholinem tvoří tzv. lipotropní látky, které brání vzniku tukové infiltrace jater při jejich toxickému poškození. Tato aminokyselina pomáhá ve funkci trávící soustavy, zajišťuje detoxikaci škodlivých látek, jako je olovo a další těžké kovy. Brání rozvoji svalové slabosti, lámavosti vlasů a účinkům radiace. Methionin je účinný antioxidant.
 • KARNITIN - Alifatická aminokyselina, nebo také vitamín BT, látka tělu vlastní. Karnitin stimuluje transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes vnitřní membránu mitochondrií. Karnitin má schopnost odbourávat tuk a urychluje přísun kyslíku do buněk. Karnitin příznivě působní na srdeční sval a je používán klinicky u některých typů srdeční atrofie. Karnitin má za sebou několik let intenzivního výzkumu na poli biochemie a můžeme ho bez váhání doporučit jako kvalitní odbourávač tuku.
 • PIKOLINAT CHROMU - Má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost inzulínu a jeho schopnost přenášet - transportovat glukozu do svalu. Pikolinát chromu snižuje chuť k jídlu.
 • LECITIN - Nedoceněná látka, zlepšuje regeneraci organismu po intenzivní zátěži, zlepšuje paměť, snižuje hladinu cholesterolu, ochraňuje jaterní tkáň a působí v metabolismu tuků. Ochranné blány kryjící mozek jsou tvořeny lecitinem a svaly i nervové buňky rovněž obsahují tuto substanci. Lecitin chrání proti kardiovaskulárním onemocněním, podporuje funkce mozku A zlepšuje vstřebávání thiaminu v játrech a vitaminu A+E ve střevech.
 • L-LYZIN - Esenciální aminokyselina účastní se syntézy svalů, funguje jako nezastupitelná stavební jednotka svalu. Lyzin podporuje absorpci vápníku, udržuje rovnováhu dusíkatých látek. Snižuje vysokou hladinu sérového triglyceridu. Může být využit při léčbě herpes viru.
 • VITAMIN B6 - Pyridoxin se podílí na větším množství tělesných funkcí než kterákoliv jiná živina. Ovlivňuje fyzické i duševní zdraví. Pyridoxin napomáhá v udržování rovnováhy mezi sodíkem a draslíkem, podporuje tvorbu erytrocytů, růst buněk. B6 blokuje tvorbu toxického homocysteinu a hraje důležitou v roli v metabolismu bílkovin. Má nepostradatelnou úlohu v tvorbě imunity.
 • ŽELEZO - Hlavní funkcí je tvorba hemoglobinu , myoglobinu a okysličování krve. Železo podporuje zdravý imunitní systém a tvorbu energie
 • .
 • KYSELINA OLEJOVÁ - Nenasycená mastná kyselina řady Omega 9, příznivě působí jako prevence vzniku aterosklerosy. Podporuje zdravou kůži, vlasy, snižují krevní tlak. U těžkých případů rakoviny prsu s metastázemi se využívá léčby protilátkami/lék Herceptin/ Kyselina olejová zvyšuje účinek léčby a oddaluje nástup rezistence k tomuto léku.
 • KYSELINA LINOLEOVÁ - Esenciální mastná kyselina řady omega 3:Preventivně působí v součinnosti s ostatními látkami/esenciální mastné kyseliny, lecitin, cholin, inozitol, česnek, vitamín E, C, niacin v prevenci aterosklerosy. Pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků, snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů. Zmenšuje se riziko tvorby krevních sraženin. Esenciální mastné kyseliny napomáhají přenosu nervových vzruchů a jsou nutné pro normální vývoj a funkci mozku.

Kdy pomáhá:

 • redukuje tuk a snižuje hmotnost
 • podporuje regeneraci organismu
 • působí jako prevence padání vlasů
 • zkvalitňuje kůži
 • při ochraně a regeneraci jaterní tkáně
 • při únavě
 • jako prevence proti aterosklerose
 • zlepšuje paměť a psychiku
 • snižuje hladinu cholesterolu
 • pomáhá při intenzivní zátěži
 • působí proti chudokrevnosti
 • při onemocnění jater a žlučníku

Složení 1 tablety:

450 mg cholin, 100 mg methionin, 50 uq chrom pikolinat, 125 mg l-karnitin, 5 mg lecithin, 50 mg kys. linoleová, 25 mg inositol, 2.5mg vitamin B6, 50 mg lysin, 2 mg železo, 25 mg kys.olejová, stearan horečnatý, hydrogenfosforečnan vápenatý.

Dávkování:

2 tablety ráno nalačno nebo před jídlem. 2 tablety odpoledne nebo hodinu před fyzickou zátěží. Účinek se zesiluje aktivním pohybem.

Balení:

200 tablet - dávka na 2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Schváleno MZd. OVZ-350-20.10.2006-43321/1

 

Podobné zboží:

 Další informace o výrobku Nextrin 24 hodin - 2 x 30 tablet na hubnutíNextrin přípravek na hubnutí a omezení chuti k jídlu
Nextrin 24 hodin - 2 x 30 tablet na hubnutí
469,- Kč
 Další informace o výrobku CORECTIA linie 120 tablet - Přípravek na hubnutíCORECTIA linie, ovlivňuje metabolismus, spaluje tuky, snižuje energ.hodnotu přijaté potravy a čistí organismus.
CORECTIA linie 120 tablet - Přípravek na hubnutí
529,- Kč
 Další informace o výrobku Synephrine thermo tabs 30 tabletSynephrine thermo tabs - spalovač tuků - metabolizmus
Synephrine thermo tabs 30 tablet
195,- Kč
 Další informace o výrobku Synephrine Inulin Liquid - Spalovač tuků, snižuje cholesterol

424,- Kč