Hubněte Zdravě

KOD148

Cortisil 180 tablet - Přípravek na hubnutí

Přírodní přípravek proti ukládání tuku v rizikových partiích způsobené vlivem každodenního stresu.

Další informace o výrobku Cortisil 180 tablet - Přípravek na hubnutí

Cena 829,- Kč

Doporučená cena: 912,- Kč. Ušetříte: 83,- Kč (9.1%).
Výrobce: Delpharmea

Ks vložit do koše


Termín dodání 2-5 dní. U nás se nemusíte přihlašovat!
Poštovné zdarma u objednávky nad 2500,- Kč.

Pozitivně reguluje hladinu stresového hormonu kortizolu, urychluje metabolizmus, spaluje energetické zásoby a podporuje odbourávání tuků, tlumí pocit hladu a snižuje chuť na sladké, přispívá k celkové duševní pohodě.

Popis výrobku

Cortisil je speciální přírodní přípravek, který je vhodný pro osoby zatížené každodenním stresem (jako je péče o rodinu a děti, domácnost, pracovní úkoly, osobní starosti, fyzické či psychické zatížení a napětí.

Řeší příčinu – zvýšené ukládání tuku vlivem vysoké hladiny stresového hormonu kortizolu, který je ve velkých dávkách uvolňován do krve při zatížení každodenním stresem. Pozitivně reguluje hladinu stresového hormonu kortizolu, urychluje metabolizmus, spaluje energetické zásoby a podporuje odbourávání tuků, tlumí pocit hladu a snižuje chuť na sladké, přispívá k celkové duševní pohodě.

Mechanizmus působení nenarušuje schopnost organizmu bránit se stresu – všechny složky Cortisilu působí regulačně, což znamená, že nepotlačují účinky stresového hormonu kortizolu, pouze jej pomáhají vrátit na normální úroveň.

Poslední vědecké studie prokázaly přímou souvislost mezi každodenním stresem a zvýšeným ukládáním tuku v těle. Při stresu se v organismu tvoří ve zvýšeném množství stresový hormon kortizol, který způsobuje hromadění tukových zásob v rizikových partiích.

Složky komplexu přírodního přípravku Cortisil:

Cortiplex I- působí proti nežádoucím účinkům každodenního stresu: mírní aktivaci systému odezvy na stres, přispívá k celkové duševní pohodě.
Cortiplex II - svými obsahovými složkami urychluje metabolizmus, spaluje energetické zásoby a podporuje odbourávání tuků.
Komponenty obsažené v Cortiplex III napomáhají tlumit pocit hladu a snižují chuť na sladké.

Cortiplex I

 • Ziziphus jujube - extrakt
 • Beta-sitosterol
 • L-theanin
 • Rhodiola rosea - extrakt

Cortiplex II

 • Zelený čaj - extrakt
 • Kakaové boby - extrakt
 • Yearba mathé - list

Cortiplex III

 • Fenugreek - extrakt
 • Gymnema sylvestre - list
 • Kyselina alfa-lipoová

Doplňující složky

 • Vitamín C
 • Chrom
 • Vápník

Komplex složek působících proti nežádoucím účinkům zvýšených hladin kortizolu. Rhodiola rosea zvyšuje odolnost k fyzickému i emočnímu stresu - mírní aktivaci systému odezvy na stres a chrání mozek útlumem vylučování kortizolu. L-theanin má přímý vliv na mozkovou činnost, kde podporuje navození stavu relaxace.
Beta-sitosterol reguluje odpověď na stres tím, že se podílí na udržování kortizolu na normální úrovni reakce na stres. Extrakt Ziziphus jujube je tradičně používán pro své zklidňující účinky na centrální nervovou soustavu, dále obsahuje ziziphin, který má schopnost snižovat chuť na sladké.

Komplex složek urychlujících metabolizmus a podporujících spalování tuků. Složky urychlující svým obsahem alkaloidů (kofein, teobromin) metabolizmus a podporující spalování tuků. Vysoký obsah katechininů a polyfenolů v extraktu ze zeleného čaje má vliv na regulaci hladiny krevního cukru.

Komplex napomáhající snižovat pocit hladu a chuť na sladké. Gymnema sylvestre obsahuje látky, které snižují chuť na sladké (kyselina gymnemová, gurmarin).
Kyselina alfa-lipoová a fenugreek extrakt působí na normalizaci hladin krevního cukru.

Dopňující složky:

Vitamín C chrání svými antioxidačními účinky mozek před poškozením vlivem stresu, chrom jako kofaktor inzulínu pomáhá normalizovat hladinu krevního cukru. Vápník pro pevnost kostí, prevence před možným rizikem vzniku osteoporózy při chronickém stresu.

Dávkování:

2 tbl. denně

 

Podobné zboží:

 Další informace o výrobku Cortisil 120 + 60 tablet - Přípravek na hubnutíPřírodní přípravek proti ukládání tuku v rizikových partiích způsobené vlivem každodenního stresu.
Cortisil 120 + 60 tablet - Přípravek na hubnutí
829,- Kč
 Další informace o výrobku Delpharmea EBS 60 tablet - Nebuď rosol!Nebuď rosol! EBS - Energy Body Styling - Přípravek na hubnutí
Delpharmea EBS 60 tablet - Nebuď rosol!
466,- Kč
 Další informace o výrobku Nextrin 24 hodin - 2 x 30 tablet na hubnutíNextrin přípravek na hubnutí a omezení chuti k jídlu
Nextrin 24 hodin - 2 x 30 tablet na hubnutí
469,- Kč
 Další informace o výrobku Nextrin 24 hodin - 2 x 60 tablet na hubnutíNextrin přípravek na hubnutí a omezení chuti k jídlu
Nextrin 24 hodin - 2 x 60 tablet na hubnutí
699,- Kč
 Další informace o výrobku CORECTIA linie 120 tablet - Přípravek na hubnutíCORECTIA linie, ovlivňuje metabolismus, spaluje tuky, snižuje energ.hodnotu přijaté potravy a čistí organismus.
CORECTIA linie 120 tablet - Přípravek na hubnutí
529,- Kč
 Další informace o výrobku Fitme slim a burn 200 tabletFitme slim a Burn - odbourávač tuku a cholesterolu
Fitme slim a burn 200 tablet
335,- Kč
 Další informace o výrobku Synephrine thermo tabs 30 tabletSynephrine thermo tabs - spalovač tuků - metabolizmus
Synephrine thermo tabs 30 tablet
195,- Kč
 Další informace o výrobku Synephrine Inulin Liquid - Spalovač tuků, snižuje cholesterol

424,- Kč
 Další informace o výrobku Podporuje metabolismus tukových buněk a spalování podkožního tuku.

449,- Kč
 Další informace o výrobku Cortisil 120 + 60 tablet - Přípravek na hubnutíPřírodní přípravek proti ukládání tuku v rizikových partiích způsobené vlivem každodenního stresu.
Cortisil 120 + 60 tablet - Přípravek na hubnutí
829,- Kč
 Další informace o výrobku SILUETAN - přípravek na hubnutí 60 tabletSiluetan na hubnutí bez jo-jo efektu - pro ženy
SILUETAN - přípravek na hubnutí 60 tablet
383,- Kč
 Další informace o výrobku Formia 4 180 tablet na 3 měsíce (120+60 tablet zdarma)Formia4 - nejžádanější výrobek na hubnutí letošního jara
Formia 4 180 tablet na 3 měsíce (120+60 tablet zdarma)
660,- Kč