Hubněte Zdravě

KOD141

SILUETAN - přípravek na hubnutí 60 tablet

Siluetan na hubnutí bez jo-jo efektu - pro ženy

Další informace o výrobku SILUETAN - přípravek na hubnutí 60 tablet

Cena 383,- Kč

Doporučená cena: 415,- Kč. Ušetříte: 32,- Kč (7.7%).
Výrobce: Valosun

Ks vložit do koše


Termín dodání 2-5 dní. U nás se nemusíte přihlašovat!
Poštovné zdarma u objednávky nad 2500,- Kč.

Siluetan je kompozicí zcela přírodních látek, které originálním, účinným a spolehlivým způsobem podporují odbourávání tuků a zamezují jeho opětovnému ukládání (jo-jo efekt)

Popis výrobku

Díky zcela nové kombinaci aktivních látek působí Siluetan účinně jak při odbourávání tukových zásob bez následného jo-jo efektu, tak při stimulaci organismu k větším energetickým výdejům. Aktivní složky se přímo podílí na rozkladu zásobních tukových buněk.

Siluetan je kompozicí zcela přírodních látek, které originálním, účinným a spolehlivým způsobem podporují odbourávání tuků a zamezují jeho opětovnému ukládání (jo-jo efekt). Jednotlivé aktivní složky dále brání prudkým výkyvům hladiny krevního cukru, oddalují únavu, zvyšují tělesnou a duševní aktivitu a podílí se na potlačování chuti na sladké.

Složení preparátu Siluetan je jedinečnou kombinací bylin (Citrus aurantium a Ilex paraguariensis) s výrazným stimulačním účinkem a spolu s biologicky aktivní formou chromu a konjugovanou kyselinou linolovou (C.L.A.), zajišťuje široké spektrum účinků.
Příprava aktivních látek z přírodních zdrojů splňuje nejnáročnější kvalitativní požadavky.

Proč je Siluetan jedinečný?

Díky zcela nové kombinaci aktivních látek působí Siluetan účinně jak při odbourávání tukových zásob bez následného jo-jo efektu, tak při stimulaci organismu k větším energetickým výdejům.

Obsažené aktivní látky:

 • Odbourávají podkožní tuk a zvyšují energetický výdej: extrakt Citrus aurantium obsahuje aktivní složku synefrin působící přímo na zásobní tukové buňky (adipocyty) a podílí se tak na jejich rozkladu, jde o tzv. lipolytický (tuky rozkládající) účinek. Jeho účinky se násobí kombinací s kofeinem, který je účinnou složkou extraktu Ilex paraguariensis. Společným působením dochází nejen k odbourávání podkožního tuku, ale také k silné stimulaci tzv. sympatomimetického efektu, jehož důsledkem je vyplavení energetických zásob a zvýšený energetický výdej organismu.
 • Zabraňují následnému jo-jo efektu: C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) zamezuje opětovnému ukládání tuku. Podílí se pouze na odbourávání tuku, nikoliv svalové hmoty, a tak přispívá k modelaci štíhlé postavy. Napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou tkání.
 • Stimulují metabolismus tuků, cukrů a cholesterolu: organicky vázaná forma chromu na niacin (vitamin B3) - chrom polynikotinát má vysokou biologickou aktivitu a pomáhá utváření svalové hmoty. Upravuje hladinu glukózy v krvi, a tím přispívá k omezování chutí na sladké. Je aktivní složkou GTF (glukózový toleranční faktor), zodpovědnou za vázání inzulinu na receptory buněčných membrán.

Siluetan je určen pro všechny ženy a muže, kteří:

 • se chtějí zbavit nadbytečných tuků bez stresu z hladovění
 • chtějí formovat svoji postavu
 • chtějí udržet požadovanou hmotnost
 • se potýkají s nutkáním k večernímu jídlu

Co je nutné při snižování hmotnosti dodržovat?

 • nevynechávejte snídani, nejezte ve spěchu
 • denně vypijte alespoň 2-3 litry neslazených tekutin
 • zvyšte podíl vlákniny ve stravě
 • zvyšte pohybovou aktivitu, co nejvíce choďte pěšky, sportujte
 • jezte hodně čerstvé zeleniny a ovoce
 • snižte příjem tuků

Složení: v 1 tobolce

Ilex paraguariensis cesmína paraguayská 500 mg, C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) 500 mg, Citrus aurantium citroník čínský 80 mg, Chromium polynikotinát 100 µg,

Pomocné látky:

talek E553b, stearan hořečnatý E470b, mikrokrystalická celulosa E460

Dávkování:

1 tabletu 2x denně, nejlépe ráno a v poledne 20 min před jídlem. Neužívejte večer před spaním. Zapijte dostatečným množství tekutiny.
Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu. Při dlouhodobém užívání je bezpečný, nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Balení:

60 tablet

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Obsah kofeinu v denní dávce odpovídá 1 šálku kávy. Doplněk stravy. Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci!

 

Podobné zboží:

 Další informace o výrobku Nextrin 24 hodin - 2 x 30 tablet na hubnutíNextrin přípravek na hubnutí a omezení chuti k jídlu
Nextrin 24 hodin - 2 x 30 tablet na hubnutí
469,- Kč
 Další informace o výrobku Nextrin 24 hodin - 2 x 60 tablet na hubnutíNextrin přípravek na hubnutí a omezení chuti k jídlu
Nextrin 24 hodin - 2 x 60 tablet na hubnutí
699,- Kč
 Další informace o výrobku CORECTIA linie 120 tablet - Přípravek na hubnutíCORECTIA linie, ovlivňuje metabolismus, spaluje tuky, snižuje energ.hodnotu přijaté potravy a čistí organismus.
CORECTIA linie 120 tablet - Přípravek na hubnutí
529,- Kč
 Další informace o výrobku Fitme slim a burn 200 tabletFitme slim a Burn - odbourávač tuku a cholesterolu
Fitme slim a burn 200 tablet
335,- Kč
 Další informace o výrobku Synephrine thermo tabs 30 tabletSynephrine thermo tabs - spalovač tuků - metabolizmus
Synephrine thermo tabs 30 tablet
195,- Kč
 Další informace o výrobku Synephrine Inulin Liquid - Spalovač tuků, snižuje cholesterol

424,- Kč
 Další informace o výrobku Delpharmea EBS 60 tablet - Nebuď rosol!Nebuď rosol! EBS - Energy Body Styling - Přípravek na hubnutí
Delpharmea EBS 60 tablet - Nebuď rosol!
466,- Kč
 Další informace o výrobku Formia 4 180 tablet na 3 měsíce (120+60 tablet zdarma)Formia4 - nejžádanější výrobek na hubnutí letošního jara
Formia 4 180 tablet na 3 měsíce (120+60 tablet zdarma)
660,- Kč